Branky domácích : Čuba,Zátopek,Řezáč

Rozhodčí : Rapouch

Diváci : 60

Sestava: Kuchta - Morys(45. Řehák ), Blahuta(78. Koza),Čuba,Michna - Torčík ( 65 Kolář) ,Strakoš , Vrtný,Rezáč - Rada, Zátopek TRENÉŘI : D.Strakoš ml. + M.Blahuta

Staříč B podal nejhorší podzimní výkon, přesto vyhrál a posunul se už na 7. místo OS. Už v 6. minutě otevřel skóre zkušený Čuba, vedení domácím dlouho nevydrželo, běží 8 minuta a po chybě staříčské obrany je srovnáno 1:1.V 11. minutě už hosté vedou 1:2, domácí zahazují své šance jak na běžícím páse. Až ve 29. minutě se konečně prosazuje nejlepší střelec rezervy Staříče Zátopek ( je to jeho 6 branka v 6 utkání ) a tak poločas končí remízovým stavem. Ani druhý poločas není pro přítomné fandy obou týmů žádným zážitkem a o osudu utkání opět jako minulý týden rozhoduje Řezáč, který opět z dálky střílí vítěznou branku, ale fryčovický golman se musí červenat !

Martin Blahuta ( jeden z hrajících koučů FKS B ) : " Utkání by asi víc slušela remiza, hosté měli větší chuť do fotbalu, a tak rozhodla šťastná branka Řezáče. Jediní domácí hráči Čuba a Michna snesou přísnější měřítko, jinak to byl odvar výkonu z minulého týdne ! "