STAŘÍČ "B" - JANOVICE 2:1 (1:1)

12.04.2009 20:28

Sestava: Turek Radim,Kolář Ivo,Kuča Ondřej,Kozel Tomáš,Ševčík Dan,Šmiřák Radim,Kolek Michal(2 poločas za něho hrál Anderka David,za Davida potom na 10 minut Ondra Schenk),Ondra Kuba(C),Malý Pavel, Tvrdek Erik, Folwaryczny Dan(druhý poločas za něho hrál Tvrdoň Radek)

Střelci: Ondra Kuba,Erik Tvardek

Do prvních jarních bojů jsme šli v plném počtu a to jsme ještě měli 3 hráče na lavičce =)

1 poločas jsme začali dobře,trenér chtěl přihrávky a to se taky dělo,ale jenom po pravé straně(levá si nedokázala domluvit a přihrát si,jen se hádali).Založený útok po pravé straně nakopl někdo z naších hráčů na Ondru Kubu,balon sice letěl až k soupeřivému stoperovi,ale Ondra nic nevzdal zabojoval a trochu se štěstím se mu podařilo balon získat,po nakopnutí stopera do ondry se Ondra řídil sám na brankáře a s přehledem zavěsil 1:0 pro nás =) v této hře jsme stále pokračovali a se standartek jsme místo toho abychom využili mokrého hřiště nesmyslně obstřelovali i branku.V pár případech byl nakopnut centr,ale z těch se nic nedělo,když stačilo jen zakončit =).Po takto nevyužitích šancích začali zlobit u hosté.Jejích malý,ale velmi běhavý a dobrý útočník dokázal od poloviny hřiště po straně levé objet 3 hráče a potom (jestli do ofsajdu nebo ne,to už neřešmě) nacentroval na volného hráče který už jen doklepl do branky 1:1(stačilo jen faulem zastavit útok na polovině) V poločasové přestávce jsme si vyslechli co jak děláme,trenér potom vystřídal Michala Kolka a Dana Folwarczneho a hodil čerstvé síli(střídali protože nedbali pokynu nejspíš =) )

Druhy poločas ožila už i druhá strana,kde se krásně kombinovalo,žádné sólování,ale krásné přihrávky.Po jedné akci tahané po levé straně našel Dan Ševčík Erika Tvardka pro který nebyl už problém tečnou do brány 2:1 =) .Potom zahrozili hosté,ale ještě že jejich kapitán hrál s náma.volný kop zahraný na branku už směřoval do brány,ale jejích kapitán se chtěl nejspíš ujistit takže to těsně před čárou hlavičkoval těsně vedle tyče,takže nás zachránil.Potom jsme zahrozili párkrát my,ale chybělo nám přesnější zakončení,kdy z centru z pravé strany jejich hráč balon nakopl do tyče a nikdo nebyl schopny to do brány dorazit…Nakonec tato nevyužita šance nemusela mrzet protože jsme vyhráli =)