Staříč B - Nošovice 5-3 (0-2)

13.05.2010 15:23

36 min 0-1

39 min 0-2

51 min - Čuba ( Kiraly ) 1-2

55 min - Michna ( Strakoš ) 2-2

60 min - Strakoš ( odr. míč) 3-2

61 min - 3-3

69 min Urbiš  (Kiraly ) 4-3

81 min Michna  (Čuba) 5-3

ŽK: Janota, Strakoš, Rapouch

Sestava: Kohut, Morys, Janota, Michna, Rapouch  ( Plesnik 85), Szkandera, Urbiš, Čuba , Hajdik ( Mathon 55) Kiraly ( Rada 80 ) Strakoš

V prestižním utkání nasadili domácí do sestavy 3 hráče A týmu. ( Janota, Urbiš, Čuba).

Při rozcvičení se zranil Petrovič, ale i tak měla být kvalita na naší straně.

Jenže Nošovice začaly podstatně lépe, vytvářely si jednu tutovku za druhou, a tak v 39 minutě byl stav 0-2 pro naše hráče jistě milosrdný.

Ovšem do druhého poločasu nastoupili naši hráči jako vyměnění (poločasové mytí hlav asi pomohlo).

V 51. Minutě Čuba snížil na 1-2 a za 4 minuty „Kanonýr „ Michna srovnal na 2-2. Patnáctiminutovku snů završil Strakoš  - Staříč B vede 3-2 super ! !!

V 67 minutě bylo bohužel srovnáno. Kohut chtěl být večer v televizi – borec na konec  s palcem dolů. Nákop přes 30 metrů skončil v naší síti a trenér Blahuta byl na infarkt !

Naštěstí Urbiš už za 2 minuty strhl vedení zpět na naší stranu. Střelecké dostihy zakončil po krásné akci Michna. A tak výsledek 5-3 zklamal početnou skupinku nošovických fandů.

Martin Blahuta: Přes špatnou první půli jsem o přestávce věřil, že zápas otočíme. Hodně nám pomohli všichni tři hráči z Ačka, ale přesto musím vyzvednout Jirku Michnu, jako obránce dal za 2 zápasy 4 branky ! . Jsem rád že ho mám v týmu, ale pralesní liga je pro něho málo.

Tohoto vítězství si hodně cením. Tvoří se tady dobrá parta a jsem rád, že jsem jeho součástí. Teď nás čekají těžké zápasy v Janovicích, MIlíkov, Lučina, Kunčice, ale pokud předvedeme výkon z druhého poločasu věřím, že získáme tolik bodů abychom byli na konci soutěže na třetím místě.