Staříč-Nošovice 6:0

01.02.2009 21:31

Odpoledne nás čekal zápas mužů.Hostili jsme Nošovice ,které vede od této sezóny pan Blahuta,jistě si vzpomínáte na incident v minulé sezóně kdy vedl celek Palkovic a po utkání napadl pomezního rozhodčího za což byl také OFS potrestán.

Zápas začal pro náš celek výborně ,po střele Marka Hendrycha jsme vedli 1:0 a tento stav vydržel do konce první půle.Hrál se fotbal nahoru dolů,šance střídala šanci a 170 přihlížejících diváků se mělo na co dívat,ale to pravé je ještě čekalo.

Z kraje druhé půle jsme si vytvořili více šancí a naše obrana pracovala pod vedením Aleše Mece na 100%.

Postupně se to stal zápas jednoho muže.Byl to právě Marek Hendrych,který se střelecky prosadil jak z dálky tak z standartních situací.Postupně nasázel 4 góly a na hřišti panovala v našem celku pohoda.Ozývali se hlasy že hrají Nošovice proti Hendrychovi nebo že dnes je na hřišti ve Staříči Hendrychiáda.I diváci z Nošovic mu tleskali ,to když se 2x trefil z trestných kopů.V závěru hřiště opustil za potlesku přihlížejících a nahradil ho Josef Volný,ještě dorostenec,ale vždy zatím patřící mezi nejlepší trojku střelců v dané soutěži.

Ten se šance nezalekl a přidal Nošovicím ještě dva góly.Skóre se zastavilo na 6 a byl konec.

Na závěr by jsme chtěli poděkovat hlavnímu sudímu panu Krasulovi za bezproblémové řízení zápasu a také mu popřát hodně štěstí a zdraví do dalších let.

Byl to totiž jeho poslední zápas co řídil,musí opustit řady rozhodčích ze zdravotních důvodů.

Na lajně se učil od otce syn Tomáš Krasula ,který už hvízdá a mává mužské divizní soutěže.