FKS krásné hřiště nad ním les

Staříč přišel o možnost postupu

27.01.2010 12:01

Orel Štramberk vede už o pět bodů

Na SH v Příboře se odehrál 6. turnaj Frensport 2.třídy a zde si Orel Štramberk připsal plný počet bodů za 2 výhry a odskočil tak druhému Jokeritu Kopřivnice na rozdíl 5 bodů. Orel si v prvním zápase poradil s Vichrem Frýdek Místek, který porazil 5:3. V druhém zápase si poradil i s Bidolidem 3:1 i když průběh utkání se lépe vyvýjel pro Bidolido, které dlouho vedlo 1:0 a Orel otočil utkání až ve druhém poločase. Druhý celek Jokerit Kopřivnice dorazil na turnaj jen s torzem hráčů a v prvním poločase podlehl Šidolidu 2:1. V tom druhém si ovšem poradil s Frýdeckým Vichrem 8:3 a udržel si tak druhé postupové místo, na které ovšem útočí Beach Boys Odry B a Bidolido Team Nový Jičín, kteří na Jokerit ztrácejí jen minimum bodů.

Staříči se nepodařil druhý turnaj po sobě a odešel opět s nulou na svém kontě a propadl se na 5. místo s velkým bodovým odstupem na první 4 mužstva. Je škoda, že se Staříče již nebudou týkat boje o postup, neboť má ve svém kádru několik skvělých futsalistů s výbornou technikou, kteří hrají atraktivní futsal.

Tabulku střelců vedou dva hráči kteří vstřelili 14 gólů. Martin Pešek ze Staříče a Petr Buzek z vedoucího týmu Orel Štramberk.

 

Kontakt

Dalibor Strakoš

jirka.staric@seznam.cz

Staříč 185, 739 43

725036474

Vyhledávání

HLAV  P ARTNER KLUBU:

Obec Staříč
 

 Dotace o d MŠMT 

 
 

PARTNEŘI KLUBU:

 
 OKD, s.r.o.
 Link CZ, s.r.o.
 Getlink Media, s.r.o.
 Unionsteel, s.r.o.
 Revírní bratrská pokladna
 Mayr-Melnhof Holz, s.r.o.
 Cykloservis Pavel Šimela
 H+P Autodemont, s.r.o.
 Autoservis L+R, s.r.o.
 Hrušecká stavební spol, s.r.o.
Nadace OKD

FITNESS PORADENSTVI: FB

 

Anketa

Budete mít zájem o "Okruhlák" když nebude slosovatelný?

© 2008 Všechna práva vyhrazena. Dalibor Strakoš

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode