Volný, Šištík

střídali:Pešek (70.min Vojkovský F.)
Šištík (78.min Čuba)
Volný (81.min. Strakoš)
bohužel se na hřiště nedostali kvůli pravidlům brankář Kohut a hráč do pole Koza.

V sobotním članku jsem pozýval fandy na tento duel soupeřů a kdo mi věřil,že tento zápas bude mít náboj neprohloupil.Vedoucí celek začal utkáni s chutí, velmi dobře se pohyboval a tvořivou hrou získal převahu.Hráči Stařiče pozvolně začali srovnávat krok a již v 9.min. po centru Bittnera nevyužil velkou příležitost Volný.Nastala 13.min. a výkop brankáře Smetany se dostal až za obranu soupeře,kde naběhl Pešek ,ale sam. nájezd na brankáře neproměnil.V 15.min.se rozhodl Šištík ,že projde přes obránce a dostane se do 100% šance , avšak ten ho zezadu skolil a rozhodčí namísto nějaké karty jen mu po anglicky domlouval.Běžela 28.min. ve které se dostal k míči Volný přešel přes dva obránce
vystřelil ,brankář hostí Fojtík míč vyrazil na břevno od něhož se odrazil a dorážku proměnil Martin Pešek ve vedoucí gól Stařiče.Hráči Stařiče se
 zvedli.Začala hrát obranná čtveřice ve velkém stylu a velmi dobře odvrácela útoky soupeře.31.min opět Šištík se dostal do velmi výhodné příležitosti,avšak neproměnil,protože i brankáři něco umí.Ve 34.min. po rohovém kopu hostů se velmi vyznamenal Smetana,který bravůrně zneškodnil takřka gólovou střelu hlavou Kunze a vyrazil ji na roh.O dvě minuty později,stáli při šanci hostí snad všichni
svatí v bráně Stařiče.Znovu přišla příležitost, ale na druhé půlce ,kde Bittnerová střela lizala tyč soupeřové brány. Druhá půle začala Šištikovou šancí,kterou opět neproměnil.A přišla 54.min.-velmi přesnou příhrou Šištíka na Martina Peška dovršil Pešek střelou k pravé tyči vedení 2-0.Utkáni se přelévalo ze strány na stránu a po několika příležitostech na obou stranách ale nevyužitých,přišla 87.min kdy hosté snížili na 2-1.Přišla závěrečná pěti minutovka ve které hosté chtěli zachránit alespoň bod což se jim nepodařilo.Vedení družstva tr.Pešek a as.Laža a určitě i fandové
děkuji kolektivu za krásný fotbalový zážitek.