Matta          Axman          Čagan

Polach

Dujka

Střídali: Baran D., Geryk L.

Dnes jsme nastoupili do utkání v hodně pozměněné sestavě. Způsobila to marodka 4 našich klíčových hráčů. Soupeř se do nás zakousnul hned po úvodním hvizdu rozhodčího. Hned v prní minutě jsme po velkém tlaku domácích obdrželi 1.branku. Zhruba ve 4 minutě už jsme prohrávali 2:0, když našemu golmanovi vypadla z rukou střela, kterou domácí útočník uklidil do naší sítě. Pak se hra  mírně srovnala a i my jsme se občas dostávali na dosah soupeřovy brány. Po faulu na J. Urbiše jsme kopali přímý kop, který Roman Schüler s přehledem proměnil. Do poločasu stačil ještě soupeř navýšit své vedení na 3:1.
Ve druhé půli měl soupeř opět více ze hry. Pěkně kombinoval, rychle přecházel do protiútoku ve velkém počtu hráčů.
Také individuálně se útočníci domácích často velmi lehce zbavovali našich obránců.Postupně se soupeři podařilo přidat další branky až na konečných 6:1.
Náš dnešní výkon na soupeře, který je jasným lídrem naší skupiny bohužel nestačil. Svinov zaslouženě vyhrál.
Příští zápas doma zabojujem a věřím, že se nám podaří opět bodovat.