27.05.2013 14:59

Sestava:Janša,Holeš,Kaňok,Matulík,Baran,Hruška,Trčka,Kisza,Sobek,Geryk,Chovanec
Střídali:Vrubel,Konkol
Branky:Trčka2x,Hruška,Chovanec,Vrubel,Geryk

V první minutě jsme prohrávali 1:0. Útočník soupeře se na polovine hřiště zmocnil míče, proběhnul s ním až do naší šestnáctky a vstřelil branku. Pro mě nepochopitelné. Co dělala záloha a obránci? Jeden se spoléhal na druhého a dohromady se neudělalo nic. Naštěstí to byl jen takový úlet a naše hra nabírala na obrátkách. Asi v 5 minutě jsme střelou k tyči zásluhou K. Trčky vyrovnali na 1:1. Domácí pak přidali na 2:1, a my do poločasu srovnali na 2:2.
V průběhu prvního poločasu jsme měli velké množství "tutovek". Naši útočníci, nebyli schopni dopravit míč do branky.
O poločasové přestávce jsme si řekli, že to chce víc zjednodušit v koncovce. Zvýšit počet střel na branku a né chtít vždy míč donést až do branky.
     Po přestávce byla vidět u našich hráčů snaha utkání vyhrát. Častěji stříleli i když ne vždy se jim to povedlo. Začali více hrát i po stranách hřiště, kde hru oživil střídající A. Vrubel. Postupně začaly přibývat i branky. Pak se chytli i naši útočníci a také své příležitosti přetavili v góly. Znovu bylo k vidění spoustu nevyužitých brankových příležitostí, ale i několik nastřelených tyčí a břeven.
    Nakonec vítězství 3:6 a pocit zadostiučinění po zápase, že jsme byli lepším týmem. A to je vždy k nezaplacení.