FKS krásné hřiště nad ním les

TJ Sokol Skotnice - FK Staříč 5:0 (4:0)

31.05.2009 11:18

TJ Sokol Skotnice - FK Staříč 5:0 (4:0)

sestava: J. Ševčík-D. Záviš, M. Fryščák, D. Tkadlčík, R. Šmiřák-I. Kolář, P. Urbiš, M. Kolek (15´ D. Ševčík), T. Kozel-R. Vrtný, T. RadaZ důvodu pozdního probuzení větší části týmu a i z přetrénování se zrodil výsledek, ke kterému i přes oslabenou sestavu nemuselo vůbec dojít. Utkání jsme zahájili katastrofálně. Neudrželi jsme míč, neuměli jsme si přihrát a tak se hrálo většinou na naší polovině. Sledování hlavičkujícího hráče, špatně postavená zeď a ještě jednou přihlížení nabíhajícímu protihráči - ve 20´to bylo 3:0. Pak jsme jsme se probudili ale na zvrat jsme jednoduše neměli. Bez útočníků se hrát nedá, když se mělo střílet, tak jsme vymyšleli. Před poločasem ještě rozhodčí uznal gól, kdy sám stojící domácí hráč stínil při střele našemu brankáři a ten nestačil reagovat na střelu.

O přestávce jsme si probrali tragický způsob bránění, řekli si, co je třeba změnit, ale pravá strana opět asi zdřímla a bylo to 5:0. Pak jsme částečně začali plnit to, jak je třeba hrát a ač domácí projevili max. snahy o další branky, už jsme bránili líp, naše útočné snahy končily kopy daleko od branky nebo jsme se netrefili pořádně do míče.

Opět se ukázalo, že pravidelné přípravy nelze hrát ani KS.Ve středu 3.6. sehrajeme od 17.30 přípravný zápas už na další sezónu, hraje dorost ročník 91 a mladší proti Staré Bělé.

Je třeba, aby všichni hráči se objevili na tréninku a zápase. Platí pro ročníky 91, 92, 93.

Kontakt

Dalibor Strakoš

jirka.staric@seznam.cz

Staříč 185, 739 43

725036474

Vyhledávání

HLAV  P ARTNER KLUBU:

Obec Staříč
 

 Dotace o d MŠMT 

 
 

PARTNEŘI KLUBU:

 
 OKD, s.r.o.
 Link CZ, s.r.o.
 Getlink Media, s.r.o.
 Unionsteel, s.r.o.
 Revírní bratrská pokladna
 Mayr-Melnhof Holz, s.r.o.
 Cykloservis Pavel Šimela
 H+P Autodemont, s.r.o.
 Autoservis L+R, s.r.o.
 Hrušecká stavební spol, s.r.o.
Nadace OKD

FITNESS PORADENSTVI: FB

 

Anketa

Budete mít zájem o "Okruhlák" když nebude slosovatelný?

© 2008 Všechna práva vyhrazena. Dalibor Strakoš

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode