Třebovice- St. Žáci 5:2, (3:1)

01.05.2013 18:55

Sestava: Janča,Konkol,Trčka,Sobek,Holeš,Pavlas,Hruška,Berky,Chovanec,Geryk,Vrubel,

Pomohli nám ml. Žáci: Kautský,Petroš,Bača, - (všichni si zahráli)

Ač se zdá podle výsledku, že utkání bylo jednoznačně v režii domácích, nebylo tomu tak.

První branku jsme obdrželi už v 1. minutě utkání, střelou z 25 metrů. Do 5 minut se nám podařilo vyrovnat na 1:1. Po rohovém kopu se hlavou trefil L. Geryk. Hra se pak přelévala z jedné strany na druhou. Soupeř do poločasu ještě dvěma brankami zvýšil na 3:1. My jsme měli také nejméně 3 slibné brankové příležitosti, ale branku jsme nepřidali.

Ve druhé půli jsme byli určitě aktivnější. Tlačili jsme soupeře a vytvářeli si i šance. Na 3:2 snížil A. Vrubel, který dostal přihrávku za obranu od Hrušky. Pak jsme ještě víc ožili a snažili se o vyrovnání. Po sérii asi 4 rohových kopů a závaru před brankou se míč odrazil k Hruškovi, který podle mého vstřelil branku, která nebyla uznána. Míč se odrazil od břevna podle mého za brankovou čáru a pak ven z branky. Takže stav stále 3:2 asi až do 65 minuty utkání. Soupeř se pak ve druhé půli ojediněle dostal až před našeho brankáře a vstřelil branku. Pak už pár minut před koncem to bylo z naší strany dost odevzdané. Z trestného kopu ze skoro 30 metrů „padáčkem“ překvapili našeho brankáře a konečný stav tak byl 5:2.

Takový výsledek jsme si za průběh utkání určitě nezasloužili. Budou- li ale kluci ve stejných výkonech pokračovat a přidají si tréninků, věřím, že se brzo dočkají i té vytoužené výhry.