Veřovice - dorost FKS 4:5 (2:2)

30.08.2009 18:19

Kopana a hruzostrasny vykon nasich dorostencu byl viden dnes ve Verovicich.

Na utkani jsme jeli v sestave : Sevčík- Vrtný, Urbiš, Malý J.,Merta,Kolek,Štěpaník,Kolář Ivoš, Jemelík, Quitt,Řezáč(C).Na lavicce jsme meli jeste Radima Turka, Adama Vernera, Honzu Bršťáka,Matěje Nytru a Danka Folwaryczného. Do utkáni obe muzstva vstoupila velmi vlazne, az ospale. Domaci jenom odkopavali a my jsme nebyli schopni nic kloudneho vymyslet natoz si jeste nahrat. V 7.minute mel na noze gol Tomas Quitt, ale malem zlomil jenom tycku domaci branky. Branku se nam podari dat az ve 14.minute, kdy placirkou se trefil Martin Stepanik (budme radi, ze mic tam vubec doletel:-). Domaci hrali porad a jenom nakopavane mice dopredu a cekali jestli se jim podari neco vymyslet. Ve 20. minute jsme vstrelili velmi krasnou branku kdy na 3 doteky skoroval hlavou k prave tycce Tomas Quitt(ten dnes navic trefil 2x brevno), velmi dobrou praci pri teto brance odvedli nahravajici Ivos Kolar a Misa Kolek. Ale to bylo v prvnim polocase z nasi starny vse!! Pak to bylo strasne, hrozne, az z toho sel strach jak jsme spatne hrali! Nejprve po chybe nasi obrany, kdy podbehnuty mic naseho obrance Josefa Maleho znamenal vyskoleni nasi obrany domacima utocnikama a bylo 1:2. No, aby toho nebylo malo tak situace jak pres kopirak nastala o par minut pozdeji, kdy spatne vybehl Honza Sevcik, moc mu nepomohli ani obranci a bylo z niceho nic 2:2.Timto vysledkem skoncil i prvni polocas, kdy bylo videni kopani z obou stran,,,Do druhe pule jsme sli ze zmenou, Josefa Maleho vystridal Danek F. V kabine jsme si rekli, ze budeme vice behat, ale opravdu jsme si to jenom rekli,,,hned na zacatku druhe pulky(opet jako proti Jablunkovu) jsme dostali ze standartni situace gol, nasi hraci koukali jak je to jednoduche dat branku... A ejhle z 0:2 bylo 3:2! Nastesti se nam podarilo velmi rychle vyrovnat, kdy Kolkuv roh si domaci dali do branky sami a bylo 3:3. Pak nastala velmi slaba svetla chvilka, kdy nasi hraci si dali i 3 nahravky po sobe! V 73.minute byl faulovan Misa Kolek pred 16tkou, a predstavte si vedli jsme 4:3 kdy hezky se trefil prizemni strelou od tycky Roman "Vrťas" Vrtný. Asi jsme si mysleli, ze uz to doklepeme do zdarneho konce, ale opet individulani chyba tentokrate Misi Kolka kdy mu mic sklouznul po hlavicce makovicce:-) a opet odkopnuty mic z domacich kopacek skoncil v nasi siti...ale jak skoncil v siti. Domaci utocnik nejprve vyskolil naseho obrance, Honu Sevcika nastrelil do noh, ten mic se odrazil do Romana "Řezky" Řezáče a Roman vstřelil svuj prvni gol v letosni sezone!! :-) ale bohuzel do vlastni site! A bylo 4:4 v 82.minute. Musime rict, ze stesti nam slo dnes naproti... Par minut pred koncem, pred sestnackou Roman Ř. uklouzl na mici :-)) (prirovnal bych to pojmem z krasobrusleni "odpichnuty dvojity Salchov levou nohou:-))" pan rozhodci videl faul, a nadherne vyresil celou situaci dnes nas nejlepsi hrac Peta Urbis, kdy necekal az se domaci obrana da do pozoru, rychle rozehral a Danek F. dal svul prvni dorostenecky mistrovsky gol! Nadherne vyresene od Petra Urbise, kdy pouzil "hlavu" a vyresil celou situaci fotbalove velmi dobre! Danek F. zakoncil taky pekne, kdy krizne z leve strany dal mic k tycce!

Rekneme si po pravde, ze dnes to byl katastroficky vykon od nasich hracu, nekoncentrovanost, zadny pohyb, zadna nahravka, fotbalove nebylo nic videt! Ale jestlize nezacneme poradne na sobe pracovat a hrat to co umime, stesti uz se na nas nemusi usmat. Zhodnotme si nase dve mistrovske utkani, kdy vykony nebyly moc dobre! Navic Dnes jsme dostali 4 zbytecne ZK, Quitt, Rezac, Maly= za kecy a povidani s panem rozhodcim jak to videli oni+svleknuty dres Peti Urbise!! (radost s vymyslene akce na 4:5:-)) Nevime cim to je, ale v pripravnem obdobi jsme hrali mnohem lepsi fotbal, ale od zacatku ho nemuzeme najit.

Dalsi akce nasich dorostencu, jiz zitra v pondeli 31.8. hrajeme mistrak s Palkovicema od 16:30, v utery je trenink od 17:00 a ve stredu jedeme do havirova kde hrajeme dalsi mistrovske utkani, kde snad predvedeme mnohem lepsi vykon nez doposud!