Trener: Blahuta Martin

Vedouci : Strakoš Dalibor

4.  Vojkovice   13  25  24  22  ( 4 )
5.  Staříč B  13  36  36  19  ( -2 )

Do zápasu jsme vstoupili špatně. Domácí Vojkovice nas zatlačili, vyhrávali souboje, měli mnoho přímých kopů a často hrozili po krajích.

Výborný přístup celé obrany pod vedením Michny a Holinky dokázal tlak domácích ustát a tak se první poločas dohral bez branek. Staříč si nevytvoříl žádnou větší šanci a tak se muselo něco do druhé půlky změnit. Nastoupil místo Hajdíka v ůtoku T.Rada, Hajdík se posunul na levý half a do obrany šel Torčík. Střídal Petr Řehák.

Druhý poločas jme začali více zásobovat míči utok a domáci se už do vetších šancí dostávali jen zřídka. První změna stavu přišla někdy v 55 minute. Po nahrávce Lukáše se Strakoš opřel z 20 metrů do míče a brankař s problemy vyrazil pouze před sebe, kde včasným doběhnutí otevřel skore T. Rada ( Messi ) . Staříč se tedy ujal vedení 1-0. Vojkovice nechtěly však nic vypustit a tak v 58 minutě po vysunutí domácího utočníka, který přeloboval Holinku srovnali na 1-1.

Staříč se snažil opět hrát zabezpečeně z obrany. v 63 minutě cca vysunul po straně Strakoš Joniece, který nahrál T. Radovi a ten po průniku ve vápně kolem dvou hračů z těžké pozice opět zvyšil skore na 2-1.

Vojkovice vysunuly ůtok na 5 hráčů a závěr se už jen důsledně bránilo. Doslova ukopané tři body z venku jsou zlaté a snad se do přištího tydne opět potvrdí dobrý přístup a 3 body se Smilovicemi "B"

Autor: Strakoš D.Ml.