Sestava :          J. Ševčík(C)-O. Merta, R. Řezáč, P. Urbiš, I. Kolář(J.Jemelík) , M. Kolek, D.Kolář(O. Schenk), A.Verner(P.Malý), T.Quitt, R. Vrtný, L.Havala

Náhradníci :     R. Turek(brankář), J.Jemelík, O. Schenk, P.Malý

Trenér        :     p.Dlouhý Jiří,

Vedoucí mužstva : p. Morys Jaromír

Na dohrávané utkání jsme zajížděli na hřiště do Vratimova. Utkání začlo pozdě, protože hlavní sudí měl dostatek času a na utkání přijel pozdě.... Utkání začlo později o 10minut. V případě výhry by jsme se posunuli na 4.místo v tabulce pred Stare Mesto. Od začátku utkání jsme byli jasně lepším mužstvem, když jsme domácí hráče nepustili ani za půlku. Bohužel neproměnění vyložených šanci byl na „ukazateli“ stav stále 0:0. Urbiš nastřelil břevno a své vyložené šance postupně zahazovali Quitt, Kolek, Řezáč, Kolář David.(Míša Kolek to měl 2x z 15 metru na pravačku, Roman Řezáč hlavičkou z rohu netrefil odkrytou branku, Tomáš Quitt byl také v dobré střelecké pozici).  Domácí zahrozili v prvním poločase pouze 2x. Nejprve špatné vyběhnuti Ševčíka museli obránci „hasit“ z brankové čáry. A podruhé Vratimovu pomohl rozhodčí, když rychle rozehraný míč (byl v pohybu + od přestupku faulu minimálně 10m vpředu) a domácí útočník z této výhody šel sám na Honzu Ševčíka, který vyborně zasáhl a šanci zneškodnil.  Do kabin se šlo za stavu 0:0. ikdyž šancí ke skórování jsme měli hodně. Do druhého poločasu jsme šli ve stejné sestavě a s tím, že tento zápas vyhrajeme. Branku na 1:0 vstřelil Tomáš Quitt, který zakroutil míč a od tyčky skončil míč v síti. Bohužel naše radost netrvala  dlouho

a za 2. minuty bylo vyrovnáno, když náš hráč si nechal utéct domácího záložníka a ten prostřelil vše co mu stálo v cestě. Od této chvíle se utkání vyrovnalo a domácí se začli čím dál více tlačit do naši šestnácky. Naše obrana pracovala výborně a všechny náznaky šancí bezpečně ubránila. Na 2:1 pro hosty zvýšil opět Quitt, který ve sprintenském sprintu s domácím brankářem byl rychlejsi a spickou kopacky prostrcl mic pod jeho telem. Vratimov se nevzdaval a cim dal vice byl nebezpecnejsi. 100% sanci vychytal Honza Sevcik, ktery byl na spravnem miste a svym “telem“ (spise spodni casti trupu) zachranil stav 2:1 pro Staric. V 90. minute unikl po prave strane Pavel Maly, prihral do plne rychlosti Petovi Urbisovi a ten z prave strany vyslal rychly strileny centr a Ondrej Schenk dal do prazne branky na konecnych 3:1!

Zaver : Skoda nevyuzit sanci v prvnim polocase, kdyz zapas mohl byt o mnoho klidnejsi, ale to by jsme od nasich staricskych dorostencu nemohli cekat! Kdyz budou kluci dale takto pracovat jak to predvadeji posledni 3 zapasy, verime, ze se v tabulce jeste posuneme o nejake to mistecko nahoru.