FKS krásné hřiště nad ním les

Vratimov - FKS mladší žáci 5:3

21.05.2011 19:30

Sestava: Kičin – Konkol, Krpec, Baran, Otipka – Válek, Pavlas, Vrubel, Čermák – Hruška, Merta… střídali Kredba, Holeš, Novosad


Tři kola před koncem soutěže jsme zajížděli na hřišti na jaře neporaženého Vratimova. Bohužel, problémy přišly již při odjezdu k utkání na který se nedostavili bez jakékoliv omluvy gólman a někteří další hráči.

Do branky tak nastoupil Radim Kičin a až na dvě menší zaváhání předvedl dobrý výkon. Utkání začali lépe domácí a z první šance se také dostali do vedení. Čekání na odpověď však netrvalo dlouho, po krásné akci zatáhl po levé straně míč Filip Válek a nacentroval míč na úplně volného Michala Pavlase, který hlavou vyrovnal.O tři minuty jsme šli dokonce do vedení, Honza Otipka přešel přes tři hráče a naservíroval míč Sašovi Vrubelovi, který jej pohodlně doklepl do branky. Bohužel to nebyl poslední obrat v tomto zápase a domácí v posledních pěti minutách první půle otočili po zbytečných chybách našich obránců na 3:2, zatímco Filip Válek nastřelil v posledních sekundách pouze břevno.

Vstup do druhé půle patřil jasně domácímu celku, nepustil naše hráče téměř k míči ovšem sám si nevytvořil žádnou větší šanci. Tak jsme mu další lacinou brankou sami pomohli k dvoubrankovému vedení. Do konce chybělo 15 minut a Staříč se nevzdával. Nejdříve dobře střílel Honza Otipka, ale výborným zákrokem zachránil domácí brankář. Z následného rohu však přišlo snížení, Válek našel přesně hlavu našeho nejmenšího hráče Dalibora Hrušky a naděje žila. Vrhli jsme všechny síly do útoku,ale vyrovnání nepřišlo. Naopak minutu před koncem domácí dali po brance z rohového kopu finální podobu výsledku.

 

P.V.

Kontakt

Dalibor Strakoš

jirka.staric@seznam.cz

Staříč 185, 739 43

725036474

Vyhledávání

HLAV  P ARTNER KLUBU:

Obec Staříč
 

 Dotace o d MŠMT 

 
 

PARTNEŘI KLUBU:

 
 OKD, s.r.o.
 Link CZ, s.r.o.
 Getlink Media, s.r.o.
 Unionsteel, s.r.o.
 Revírní bratrská pokladna
 Mayr-Melnhof Holz, s.r.o.
 Cykloservis Pavel Šimela
 H+P Autodemont, s.r.o.
 Autoservis L+R, s.r.o.
 Hrušecká stavební spol, s.r.o.
Nadace OKD

FITNESS PORADENSTVI: FB

 

Anketa

Budete mít zájem o "Okruhlák" když nebude slosovatelný?

© 2008 Všechna práva vyhrazena. Dalibor Strakoš

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode