Wludyka

Prokop

Připraveni na střídačce byli: Axman, Dujka-náhr.golman
Branky: 2x Schüler

Kluci byli na zápas dobře nabuzeni a na hřiště nastoupili s odhodláním vybojovat vítězství. Všichni si přáli aby i ta smůla , která se nás držela posledních pár zápasů konečně odešla.

Soupeř se po úvodním hvizdu vrhnul do útočení a trochu nás zatlačil do defenzivy. Kluci dnes pracovali na výbornou a tak si soupeř moc šancí na přímé ohrožení brány nevypracoval. My jsme po získání míče přecházeli rychle do protiútoku a měli jsme několik gólovek. I tutovky se nám nepodařilo proměnit a kluci začali být mírně nervózní. Ne a ne to tam spadnout. Z rychlého protiútoku pak vstřelil gól Roman Š.

Škoda, že se nám nepodařilo do poločasu vstřelit víc branek, šance jsme měli parádní.

Druhý poločas začal z naší strany trochu vlažně. Soupeř nás před naší brankou přečíslil, Martin M. měl na zádech 3 hráče a ve snaze uklidit míč, trefil šibenici naší brány. Najednou to bylo 1:1 a my jsme museli zapnout na plný výkon, když jsme chtěli vyhrát. Kluci bojovali, útočili, často se chytali do ofsajdů. Měli jsme v této fázi zápasu navrch, několik příležitostí-sám na brankáře, možnosti zakončit střelou z velkého vápna. Prostě spáleniště tutovek. Dobře ale, že to kluci nevzdali a že věřili, že to tam dají. Konečně asi 5 minut před koncem se nám podařilo míč dopravit do soupeřovy brány. Roman Š. dostal pěkný balón, soupeř reklamoval ofsajd, trochu přestal hrát a Romanovi to tak ulehčil. Konečně jsme tam ten balón dostali a ujali se vedení 1:2.

Kluky chválím za bojovnost. Muselo to být hodně těžké udržet si motivaci a chuť na góly po tolika neproměněných šancích co jsme měli. Nakonec se nám to přece jen vyplatilo hrát až do konce, spadlo to tam a hned to bylo veselejší.