10.10.2011 07:37

Sestava: Čagan,Krištof,Janík,Wludyka,Vrubel,Urbiš,Urbánek,Trčka,Prokop,Kičin,Baran L.

Střídali: Konkol,Mlýnek,Geryk,Baszczynski,Baran D.

Branky: 2xUrbiš,Geryk,Prokop,Krištof.

Již před zápasem jsme byli přesvědčeni, že do Vřesiny si jedeme pro body. Kluci byli zdravě nabuzení. Podle toho vypadal i vstup do utkání. Naši kluci soupeře zatlačili na jeho polovičku a vytvářeli si dost brankových příležitostí. Ve 2.min. utkání po rohovém kopu, brankář domácích jen vyrazil míč před sebe. Tam stál J. Urbiš, kterému se míč od hlavy odrazil do sítě. Byl to zasloužený gól po tlaku na soupeřovu branku. Pak jsme měli několik dobrých příležitostí, ze kterých se nám však nepodařilo skórovat. Až ve 33min. se trefil L. Geryk a upravil výsledk prvního poločasu na 0:2.

Začátek druhého poločasu jsme trochu zaspali. Soupeř začal být víc vidět a snažil se ve větším počtu hráčů o rychlé protiútoky. Po hloupé ztrátě míče zhruba uprostřed hřiště překonal rychle naši obranu a snížil na 1:2. Kluky tato branka nakopla k vyššímu výkonu.

Hra se více srovnala a znovu se nám dařilo dojít až před branku soupeře a zakončit. Další branku se nám však podařilo vstřelit až v 53min. Kdy kluci dobře zakombinovali, dostali míč na hranici šestnácky, kde míč dobře připravil L. Geryk pro rozběhnutého D. Prokopa, který krásnou střelou zvýšil na 1:3. Pak jsme začali být znovu pány na hřišti. Měli jsme znovu hodně šancí. R. Janík zahrával př. volvý kop zpoza šestnácky. D.Prokop mu přistrčil míč a byla z toho pěkná střela bohužel jen do tyče.

V 66min. J. Urbiš zvýšil na 1:4.

V 68 min. R.Krištof na konečných 1:5.

Dnes bych pochválil M. Urbánka a L. Wludyku, kteří odvádějí v obraně velmi dobrou práci. Společně s krajními obránci M. Čaganem a K. Trčkou vytvářejí podmínky pro úspěšnou hru našeho týmu.

Dnes mohu pochválit všechny. Všichni se přičinili o dobrý výsledek.

Terén byl špatný, po dešti rozmáčený, hlavně v brankovištích.

Dnes se dostavilo na zápas všech 16 pozvaných hráčů, čehož si cením ze všeho nejvíce.