FKS krásné hřiště nad ním les

 

Hodnocení sezony 2009-2010


Myslím, že kluci překvapili. Hlavně po podzimní části soutěže to vypadalo velice dobře.S přehledem jsme se usadili zhruba uprostřed tabulky. Týmy před námi byly na dostřel.
Po dobré zimní přípravě a několika úspěšných startech v zimních soutěžích jsme se těšili na jaro.První tréninky byly po dlouhé zimě hojně navštěvované. Ale nadšení brzy opadlo a účast se zmenšovala a zmenšovala.Někteří hráči přerušili svou činnost např. R.Budáš,nebo A.Dobeš, na jaře neodehráli skoro žádné utkání.Také dlouho marodil O. Kuča a museli jsme se bez jeho pomoci také obejít.Kádr se tak velmi zůžil a jen díky podpoře hráčů ml. žáků se nám podařilo důstojně soutěž dohrát.Některá utkání se nám velmi povedla a hráči předvedli, že fotbal hrát umějí.Velmi se mi např. líbil zápas hraný na jaře v Karviné.I přesto, že jsme nevyhráli, určitě bych tento zápas označil jako jeden z nejlepších v průběhu této sezóny.Někteří hráči měli v průběhu jara velmi špatný přístup k přípravě a vůbec se neobtěžovali účastí na tréninku.No škoda mluvit.
I po stránce vztahové se hráči docela uklidnili a v šatně nebylo cítit žádné napětí. Spíš vypadali jako parta kluků, která si chce jen zahrát fotbal.A i proto bych hodnotil tuto sezonu jako vydařenou.
8 hráčů odchází do dorostu a chtěl bych jim ještě jednou popřát hodně úspěchů ve starší věkové kategorii.Věřím, že budou-li se i nadále snažit, určitě budou pro mužstva dorostu přínosem.
Nyní budeme muset vytvořit pro novou sezónu zcela nový tým.Hodně prostoru v něm dostanou kluci, kteří k nám naskočí z kategorie ml. žáků.No uvidíme.Určitě nikomu nedáme nic zadarmo a zabojujem.
Také bych chtěl ještě poděkovat za obětavý a velmi lidský přístup J.Mudrovi a D. Strakošovi, kteří se po celou sezónu starali o kluky jako by šlo o jejich vlastní děti.
Ještě jednou všem děkuji!
Baran J.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena. Dalibor Strakoš

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode